Snižování nadváhy

Kurzy snižování nadváhy STOB pro dospělé i děti jsou založeny na metodě kognitivně behaviorální psychoterapie, která vychází z předpokladu, že nevhodné návyky jsou naučené a dají se pomocí různých technik změnit.
Cílem je navodit žádoucí změny v chování, tedy ve stravovacích a pohybových návycích a zároveň se zbavit těch emocí a myšlenek, které k nevhodnému chování vedou. Nedílnou součástí terapie je vhodná pohybová aktivita a relaxace. Tato metodika má nejlepší výsledky k udržení váhových úbytků.

Po domluvě předem je možné využít týdenní nebo víkendové redukčně kondiční pobyty STOB v Penzionu Ve škole, pro rodiny, skupiny nebo jednotlivce.

Kurzy pod vedením odborníka
Kurzy snižování nadváhy
Kurzy k udržení váhových úbytků
Kurzy zdravotního cvičení

Kontakt:
Mgr. Božena Havlová
mob. 728 260 078
info [zavináč] penzionveskole [tečka] cz

Pojištěnci VZP a Hutnické pojišťovny mohou získat příspěvek 300-500 Kč na všechny kurzy.

web frantisekhavel.cz